top of page
  • Writer's picture Nails by Nature

Maniküüri disainiideed vaid kahe Nails by Nature geellakiga (vol. 2)

Kõigest kahe geellakiga saab väga ägedaid maniküüri disaine teha. Kõik disainid on kerged ja ei vaja erilisi abivahendeid. Pildid on meile saadetud meie armsate ja andekate klientide poolt!


Kui otsustad proovida mõnda meiepoolt näidatud disaini või on sul endal mõni äge idee, ära unusta meile pilti saata (info@nailsbynature.ee või sotsiaalmeedias @nailsbynature.ee)!


1.Pisikesed täpikesed! Kiire ja kerge lahendus, kuid välja näeb väga effektne. Täpikeste tegemiseks on kasutatud puidust küünenaha lükkaja teravat otsa. Maniküüriks kasutati Bright Pink ja Pure White geellakke.


2. Stiilsed, kuid imelihtsad värvilaigud! Aseta küünele värvi täpp ja tõmba sellest puidust küünenaha lükkaja terava otsaga justkui päikesekiiri. Kui oled tulemusega rahul, kuivata küünelambi all.

Pildil on kasutatud Nude ja Deep Black geellakke.

Aitäh pildi eest @kheinroos


3. Värvilaigud erinevate värvidega! Kui soovid tulemust veelgi omapäraseks muuta, kasuta värvilaikude tegemisel erinevaid värve. Selle pildil on kasutatud Lavender, Pure White, Deep Black ja Golden Glitz geellakke.

Aitäh pildi eest @johannaekotkas


4. Imeline pilveke! Taas on vaja ainult kahte erinevat geellaki värvi ja puidust küünenaha lükkajat. Kata küüs Pure White geellakiga ja siis tee väiksed täpid Deep Black geellakiga. Kasuta puidust küünenaha lükkajat, et geellaki värve omavahel segada ja tekiks imeilus disain. Kui oled tulemusega rahul, aseta küüs küünelambi alla.

Aitäh pildi eest @kristiinamih


5. Leopardimuster! Vaja läheb puidust küünenaha lükkajat, Nude ja Deep Black geellakki. Puidust küünenaha lükkaja teravama otsaga tee erinevad laigud küünele ja kuivata küünelambi all. Seejärel kasuta Deep Black geellakki, et teha laikudele mustad ääred juurde ja kuivata küünelambi all 45 sek. Ongi valmis!

Aitäh pildi eest @johannaekotkas


6. Kaunis ja värviline joon! Esmalt tee Pastel Blue geellakiga küüne keskele joon. Enne kuivatamist küünelambi all, tee Pure White geellakiga täpid joone peale ja tõmba pulgaga keskelt läbi, et värvid seguneksid. Nüüd on disain valmis ja võid panna küüned küünelambi alla.Aitäh pildi eest @sirje_kotenjova

0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page