• Nails by Nature

Nails by Nature firma idee sünd

Umbes 13. aastaselt käisin esimest korda emaga kaasas tema küünetehniku juures. Seega võib öelda, et juba päris noorena oli minu jaoks oluline küünte korrasolek. 18. aastaselt kolisin Inglismaale ülikooli. Sarnaselt teiste üliõpilastega, pidin ka mina oma kulutused kokku tõmbama. Niisiis ostsin endale LED-lambi, 2 geellakki ja kõik muu vajaliku. Olin alguses meeletult rahul, et sain ise hooldada oma küüsi ja tulemus oli väga hea.


Ligikaudu 12 kuud pärast kasutamist, hakkas käel pöidlaküünte ümbert nahk lõhenema. Tegin mõneks ajaks pausi. Kui nahk oli taastunud proovisin teise firma geellakke, mis olid kergesti kättesaadavad, kuid olukord läks ainult hullemaks. Pöidla ümbert nahk lõhenes aina sügavamalt ja muutus lausa siniseks. Mul oli tekkinud geellakkide vastu allergia ja pidin hakkama seda lähemalt uurima. Ligikaudu 6 kuud ei kasutanud ma enam geellakke ja olin õnnetu, et ei leidnud toodet mida saaksin usaldada.


Nii tekkiski ülikoolis 2017. aastal Nails by Nature firma idee- luua geellakkide bränd, mis oleks vaba 7-mest enim levinud allergiat tekitavast kemikaalist. Täpsemalt on need kemikaalid: butylated hydroxyanisol (BHA), dibutyl phthalate, toluene, formaldehyde, Formaldehyde Resin, Camphor, Paraben. Nails by Nature sai alguse 2019. aasta oktoobrikuus.


Samuti soovisin, et geellakid oleksid kergesti kasutatavad. Nails by Nature geellakkidega pole vaja kasutada alus- ega pealislakke. Vaja on kanda 1-3 värvi kihti ja kuivatada iga kiht lambi all (LED- lambi all 30 sek ja UV- lambi all 2 min). Nende aastate jooksul avastasin ka mitmeid mugavaid nippe ja lisatooteid, mis tegid geellaki mahavõtmise tunduvalt kergemaks ja kiiremaks. Meie kodulehelt leiab nii terasest geellaki eemaldus pulga, kui ka geellaki eemaldus klõpsud. Nende toodete abil saate geellaki küüntelt eemaldada 15- 20 minutiga.


Delfi Elustiili podcastist saate kuulata veel palju huvitavat Nails by Nature toodete ja ettevõtte kohta. Link Elustiili saatele: https://tasku.delfi.ee/player/elustiil/955269058


Kui Teil on küsimusi meie toodete kohta, siis võtke julgelt ühendust!

Info@nailbynature.ee

@nailsbynature.ee


0 comments